CZ EN
HYDROEKOLOGICKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM VÚV TGM
VÝZKUMNÝ ÚSTAV VODOHOSPODÁŘSKÝ T.G.MASARYKA, VEŘEJNÁ VÝZKUMNÁ INSTITUCE
Mapa serveru
© Copyright: Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce. Design: Jiří Picek. 2002-2024. Statistika přístupů
Internet nebo intranet?
Rozdíl mezi internetovou a intranetovou verzí portálu spočívá v dostupnosti stránek a dále v datovém obsahu.

Internetová verze portálu je volně dostupná odkudkoli, tedy při připojení z jakéhokoli místa (počítače). Intranetová verze je určena pouze pro zaměstnance ústavu a je proto dostupná pouze v rámci vnitřní sítě ústavu (a také při připojení k vnitřní síti prostřednictvím VPN).

Intranetová verze portálu se také liší v oblasti dostupných informací a dat a obsahuje některé části, které v internetové verzi nejsou dostupné. Jde zejména o informace, které nejsou pro externí uživatele relevantní a dále o data, která nejsou (nemohou být nebo jejich publikace není účelná) publikována na internetu.

Části obsahu intranetu, které nejsou součástí internetového obsahu, jsou pak v nabídkách zpravidla zvýrazněny červeným orámováním po levé straně textu, případně červeným podbarvením ikon.

OK
Upozonění
Možná používáte neaktuální verzi internetového prohlížeče.

Používáte-li výrazně starou verzi internetového prohlížeče (Internet Explorer 7 nebo starší), tyto stránky nebude možné zobrazit. Použijte aktuální verzi internetového prohlížeče - aktualizujte Internet Explorer (minimálně na verzi 8, doporučujeme ale verzi 9 nebo novější) nebo použijte aktuální verzi libovolného jiného prohlížeče (např. Google Chrome, Opera, Firefox).

V případě novějších verzí Internet Exploreru zkontrolujte a případně vypněte tzv. režim kompatibilního zobrazení (obvykle nabídka "Nastavení - Nastavení kompatibilního zobrazení").

OK