Režim prohlížení: HVmapAjax Nápověda
>

Z. Šunka: Identifikace antropogenních tlaků na kvalitativní stav vod a vodních ekosystémů v oblastech povodí Moravy a Dyje
Seminář konaný 17.02.2011, VÚV TGM, v.v.i., Praha

Uživatel: PUBLIC Odhlásit uživatele PUBLIC

 Z. Šunka: Identifikace antropogenních tlaků na kvalitativní stav vod a vodních ekosystémů v oblastech povodí Moravy a Dyje
 Seminář konaný 17.02.2011, VÚV TGM, v.v.i., Praha
 (aktualizováno 01.03.2011)

Přehled dílčích úkolů (DÚ) VaV SP/2e7/73/08: Identifikace antropogenních tlaků na kvalitativní stav vod a vodních ekosystémů v oblastech povodí Moravy a Dyje. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 103 KB</SMALL></SMALL><BR>Přehled dílčích úkolů (DÚ) VaV SP/2e7/73/08: Identifikace antropogenních tlaků na kvalitativní stav vod a vodních ekosystémů v oblastech povodí Moravy a Dyje.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 103 KB

DÚ 1
P. Štěpánková, M. Dumbrovský: Stanovení efektivity a účelnosti protipovodňových přírodě blízkých opatření. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 212 KB</SMALL></SMALL><BR>P. Štěpánková, M. Dumbrovský: Stanovení efektivity a účelnosti protipovodňových přírodě blízkých opatření.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 212 KB

DÚ 2
M. Forejtníková: Podíl plošných a difúzních zdrojů na celkovém znečištění vod. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 892 KB</SMALL></SMALL><BR>M. Forejtníková: Podíl plošných a difúzních zdrojů na celkovém znečištění vod.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 892 KB

DÚ 3
M. Rozkošný, Z. Adámek: Antropogenní tlaky na vodní ekosystémy, vliv intenzifikace chovu ryb na jakost vody, eutrofizace vody. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 417 KB</SMALL></SMALL><BR>M. Rozkošný, Z. Adámek: Antropogenní tlaky na vodní ekosystémy, vliv intenzifikace chovu ryb na jakost vody, eutrofizace vody.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 417 KB

DÚ 4
D. Beránková: Identifikace antropogenních tlaků a zjištění parametrů ovlivňujících profily vod ke koupání podle směrnice 2006/7/ES v oblasti povodí Moravy a oblasti povodí Dyje. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 347 KB</SMALL></SMALL><BR>D. Beránková: Identifikace antropogenních tlaků a zjištění parametrů ovlivňujících profily vod ke koupání podle směrnice 2006/7/ES v oblasti povodí Moravy a oblasti povodí Dyje.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 347 KB

DÚ 5
S. Juráň: Identifikace antropogenních tlaků ze sídelních útvarů. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 227 KB</SMALL></SMALL><BR>S. Juráň: Identifikace antropogenních tlaků ze sídelních útvarů.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 227 KB

DÚ 6
M. Karberová, P. Soldán: Identifikace významných antropogenních vlivů z oblastí průmyslové činnosti. Ekotoxikologický monitoring. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 351 KB</SMALL></SMALL><BR>M. Karberová, P. Soldán: Identifikace významných antropogenních vlivů z oblastí průmyslové činnosti. Ekotoxikologický monitoring.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 351 KB

DÚ 7
H. Hudcová, I. Bernardová: Identifikace dopadů antropogenních tlaků na povrchové vody a vodní ekosystém. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 532 KB</SMALL></SMALL><BR>H. Hudcová, I. Bernardová: Identifikace dopadů antropogenních tlaků na povrchové vody a vodní ekosystém.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 532 KB

DÚ 8
Z. Šunka: Identifikace dopadů antropogenních tlaků na kvalitu vodních zdrojů. <BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 313 KB</SMALL></SMALL><BR>Z. Šunka: Identifikace dopadů antropogenních tlaků na kvalitu vodních zdrojů.
Prezentace ve formátu Adobe PDF, velikost souboru 313 KB

 

 

Legenda:

.... mapy a k nim připojená data
.... tabulková data
.... informace o datech
.... data ke stažení
.... statistika
.... interní odkaz v rámci stránek
.... odkaz na externí zdroj dat nebo informací
.... stránky projektu
.... přístup k datům - data s přístupem přes jméno/heslo - pro přihlášení klikněte na ikonu klíče
.... přístup k datům - data s přístupem přes jméno/heslo zpřístupněná pro uživatele po přihlášení
.... data jsou krátkodobě nepřístupná z důvodu aktualizace nebo údržby
.... neaktivní (šedé) ikony - ikona není relevantní pro dané téma

Poznámka: Na stránkách mohou být i další, zde neuvedené ikony.
Detaily o návštěvnosti stránky

Režimy prohlížení
Pro prohlížení dat prostřednictvím mapového prohlížeče můžete volit mezi následujícícmi režimy podle toho, který vám nejvíce vyhovuje.

Režim "HVMAP" je nastaven jako výchozí režim prohlížení dat. Kromě základních funkcí pro prohlížení a vyhledávání dat jsou navíc k dispozici vybrané pokročilé funkce, jako například dotazy zadávané kombinací podmínek, výběry objektů v mapě vymezením plošných nebo liniových oblastí, možnost uložení (tisku) výřezu mapy do souboru pdf atp.

Režim "AJAX" disponuje jednoduchým přehledným uživatelským rozhraním a umožňuje snadné fulltextové vyhledávání. Nedisponuje však pokročilými funkcemi, jako je například vyhledávání podle zadaných podmínek. Zobrazení map v tomto režimu může být také o něco pomalejší.

Podrobný popis ovládání prohlížeče v jednotlivých režimech je uveden v nápovědě.

OK