Režim prohlížení: HVmapAjax Nápověda
>

L. Trdlica, P. Tušil, T. Mičaník: Účast VÚV T.G.M. v činnosti MKOOpZ a ve skupině WFD vládních zmocněnců Polské a České republiky v souvislosti s vymezováním přeshraničních vodních útvarů
Seminář konaný 20.3.2008, VÚV T.G.M., v.v.i., Praha

Uživatel: PUBLIC Odhlásit uživatele PUBLIC

 L. Trdlica, P. Tušil, T. Mičaník: Účast VÚV T.G.M. v činnosti MKOOpZ a ve skupině WFD vládních zmocněnců Polské a České republiky v souvislosti s vymezováním přeshraničních vodních útvarů
 Seminář konaný 20.3.2008, VÚV T.G.M., v.v.i., Praha
 (aktualizováno 19.05.2008)

L. Trdlica: Mezinárodní komise pro ochranu Odry před znečištěním (MKOOpZ) - březen  2008.<BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 173 kB</SMALL></SMALL><BR>L. Trdlica: Mezinárodní komise pro ochranu Odry před znečištěním (MKOOpZ) - březen 2008.
Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 173 kB

P. Tušil: Pracovní skupina GM - Monitoring (MKOOpZ) - činnost 2006-07.<BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 13,3 MB</SMALL></SMALL><BR>P. Tušil: Pracovní skupina GM - Monitoring (MKOOpZ) - činnost 2006-07.
Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 13,3 MB

P. Tušil: Pracovní skupina GD - Správa dat (MKOOpZ) - činnost 2006-07.<BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 650 kB</SMALL></SMALL><BR>P. Tušil: Pracovní skupina GD - Správa dat (MKOOpZ) - činnost 2006-07.
Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 650 kB

T. Mičaník: Závažné problémy hospodaření s vodou v Mezinárodní oblasti povodí Odry.<BR><SMALL><SMALL>Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 9,7 MB</SMALL></SMALL><BR>T. Mičaník: Závažné problémy hospodaření s vodou v Mezinárodní oblasti povodí Odry.
Prezentace ve formátu Microsoft PowerPoint, velikost souboru 9,7 MB

 

 

Legenda:

.... mapy a k nim připojená data
.... tabulková data
.... informace o datech
.... data ke stažení
.... statistika
.... interní odkaz v rámci stránek
.... odkaz na externí zdroj dat nebo informací
.... stránky projektu
.... přístup k datům - data s přístupem přes jméno/heslo - pro přihlášení klikněte na ikonu klíče
.... přístup k datům - data s přístupem přes jméno/heslo zpřístupněná pro uživatele po přihlášení
.... data jsou krátkodobě nepřístupná z důvodu aktualizace nebo údržby
.... neaktivní (šedé) ikony - ikona není relevantní pro dané téma

Poznámka: Na stránkách mohou být i další, zde neuvedené ikony.
Detaily o návštěvnosti stránky

Režimy prohlížení
Pro prohlížení dat prostřednictvím mapového prohlížeče můžete volit mezi následujícícmi režimy podle toho, který vám nejvíce vyhovuje.

Režim "HVMAP" je nastaven jako výchozí režim prohlížení dat. Kromě základních funkcí pro prohlížení a vyhledávání dat jsou navíc k dispozici vybrané pokročilé funkce, jako například dotazy zadávané kombinací podmínek, výběry objektů v mapě vymezením plošných nebo liniových oblastí, možnost uložení (tisku) výřezu mapy do souboru pdf atp.

Režim "AJAX" disponuje jednoduchým přehledným uživatelským rozhraním a umožňuje snadné fulltextové vyhledávání. Nedisponuje však pokročilými funkcemi, jako je například vyhledávání podle zadaných podmínek. Zobrazení map v tomto režimu může být také o něco pomalejší.

Podrobný popis ovládání prohlížeče v jednotlivých režimech je uveden v nápovědě.

OK